Svet-Stranek.cz
Hudební skupina VODNÍCI

Členové kapely:Hudební skupina VODNÍCI

Členové kapely

 
KIKA (14) -  Kristýna Rozsívalová
Zpívá a hraje na basskytaru, a někdy na  kazu, flétnu a rytmické nástroje. 
Chodí do ZUŠ v Mohelnici na klasickou kytaru a flétnu.
Od první třídy se pravidelně zúčastňuje různých soutěží a přehlídek (např. Mohelnický Slavíček, PORTA, Recitační soutěž,...
Třikrát postoupila jako jednotlivec do finále DĚTSKÉ PORTY (letos jako vítězka oblastního kola)  a dvakrát vyhrála druhé místo na oblastním kole Brány. 
e-mail: pikakika@seznam.cz
facebook: https://www.facebook.com/kristyna.rozsivalova.5?fref=tsf

 VÍŤA (14) -  Vít Štaigl

V kapele zpívá a hraje na el.kytaru a občas na ak. kytaru, ukulele   a mandolínu. 
Dále hraje na klavír, bicí nástroje a rád si zahraje i na basu. Chodí do ZUŠ v Mohelnici na klasickou kytaru a občas navštěvuje soukromé hodiny na el.kytaru u Jiřího "Lerry" Šmída - http://bandzone.cz/lerry
Od školky se zúčastňuje různých soutěží např. Mohelnický Slavíček, PORTA, Brána, Recitační soutěž, Hraje celá rodina (jako bubeník rodinného dechového orchestru Štaiglovanka). 

V r. 2013 byl 2. na národním finále soutěže Brána.

Umístil se na 2. místě národní soutěže ve hře na klasickou kytaru ZUŠ. V roce 2009 vyhrál celorepublikové finále DĚTSKÉ PORTY (v kategorii  jednotlivci do 12-ti let) , v roce 2010 a 2012 se umístil na druhém místě a v r. 2013 na 3. místě. Na mezinárodní kytarové soutěži ve Zruči nad Sázavou na 5. místě. Na finále Brány 2011 a oblastním kole Brány 2014 získal cenu za instrumentální výkon.

Rád hraje florbal (FBC Mohelnice).

e-mail:vstaigl@seznam.cz

facebook: https://www.facebook.com/vitek.staigl

 

 

 RADEK (13)-  Radomír Kolář

V kapele zpívá a hraje na kytaru a občas el. kytaru.
Dále hraje na 12-ti strunnou kytaru a flétnu.
Společně s Víťou se umístil na  1. místě v diváckém hlasování komorní hry na národním finále soutěže hry na klasickou kytaru ZUŠ. V roce 2012 se na soutěži Melodie (pořádaná s portou) s klasickou kytarou v kategorii IA (instrumentální do 15 let) zůčastnil úplně sám v kategorii a od poroty získal ocenění za famózní instrumentální výkon a ocenění Zlatá porta. 

V r. 2015 získal 1. místo v téže kategorii. S bráchou Honzíkem hrají jako Duo 2 Ká a na národním finále Porty v Praze získali 2. místo.

Chodí do ZUŠ v Mohelnici na klasickou kytaru a do šachového kroužku na DDM (I.místo v šachovém turnaji v Mohelnici a mnoho 4. míst na mnoha soutěžích po celé ČR).

Společně se svými rodiči je také členem Vodní záchrané služby. 

e-mail: r.k.k@seznam.cz

facebook: https://www.facebook.com/radek.kolar.359?fref=ts